Kemp Rozstání Baldovec
Kemp Baldovec ubytování Rozstání Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
 

Kemp Baldovec / Rozstání

Rekreační středisko Baldovec se nachází na území Moravského krasu, 10 km od propasti Macocha, 1 km od obce Baldovec a 2,5 km od malebné obce Holštejn. Baldovec je situováný v krásném údolí Bílé vody, obklopeno hlubokými lesy, odkloněno od civilizace. Již roky slouží jako základna pro kolovou a pěší turistiku.

Rekreační středisko Baldovec v Baldovci ubytování
Rekreační středisko Baldovec v Baldovci nabízí ubytování v několika kategoriích. Od turistických chat, až po luxusní chaty a apartmány, kde je spojen vysoký komfort ubytování s rekreací a uvolněním v nádherné přírodě. Ubytování je celkem v 90-pokojích ve 270 lůžkách. Největším lákadlem je chata Martina Dejdara, který předpokládá, že vzhledem ke své pracovní vytíženosti stráví ve své chatě vždy jen několik dnů v roce. Bylo s ním tedy dohodnuto, že chata bude po dobu jeho nepřítomnosti pronajímána. Chata se skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje a jídelny s kuchyňským koutem, koupelny, WC, přední vchodové a zadní zastřešené terasy se zahradním nábytkem. Chata je vybavena elektrickým vytápěním, TV, SAT, DVD, radiem s CD, WiFi zdarma, fénem, žehličkou, vařičem, mikrovlnou troubou, ledničkou, varnou konvicí a základním kuchyňským nádobím. V ceně pronájmu je povlečení, ručníky a jedno parkovací místo pro osobní automobil.

Rekreační středisko Baldovec ubytování v Baldovci gastronomie
Restaurant Baldovec je moderně vybavený gastronomický komplex s kapacitou 110 míst, kde dominantou restaurace je kamenný kruhový bar s kapacitou 25 míst. Nabízen je široký výběr minutkových jídel, speciality české kuchyně, jakostní, odrůdová a přívlastková vína od nejlepších moravských vinařů a pestrý výběr nejoblíbenějších světových koktejlů.

Ubytování v Baldovci Rekreační středisko Baldovec okolí
Rozhledna na kopci Podvrší u Veselice je od roku 2001 jedním z vyhledávaných turistických cílů v regionu Moravský kras a okolí. Každoročně ji navštíví okolo 20 000 návštěvníků. Rozhledna poskytuje krásné pohledy na Moravský kras, Drahanskou vrchovinu, Českomoravskou vysočinu, Pálavu, atd. Rozhledna je velice dobře přístupná z parkoviště u Kulturního domu Veselice, v němž se nachází Informační a prodejní místo místních produktů.
Kemp Rozstání Baldovec - Služba na recepci je 24 hodinKemp Rozstání Baldovec -  je k dispozici připojení na internetKemp Rozstání Baldovec -  je k dispozici letní terasaKemp Rozstání Baldovec - K hotelu přísluší parkovištěKemp Rozstání Baldovec - disponuje restauracíKemp Rozstání Baldovec - Televize umožňuje příjem satelitních programůKemp Rozstání Baldovec - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouKemp Rozstání Baldovec - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouKemp Rozstání Baldovec - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Prostějov

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com